Ładowanie...

Aktualności

Pucharowa wygrana

• autor: chiczes, 2016-08-26 06:59

Skrwa w pierwszej rundzie Pucharu Polski pokonała po rzutach karnych Błękitnych Gąbin 5:3. W meczu padł remis 2:2.

Do meczu Skrwa przystąpiła z kilkoma zmianami. Trener Beksa chciał trochę poeksperymentować. Pierwsza połowa nie wyglądała przez to dobrze i przegrywaliśmy 0:1. Po kilku zmianach i większym zaangażowaniu zawodników gra się wyrównała co przełożyła się na doprowadzenie do wyrównania po ładnym golu Kamila Bonisławskiego. Niestety chwila nieuwagi i gospodarze znów wyszli na prowadzenie w 85. minucie gry. W doliczonym czasie gry na strzał z za pola karnego zdecydował się Kamil Górecki i uderzył nie do obrony i doprowadził do remisu. Sędzia zarządził konkurs rzutów karnych, które lepiej egzekwowali nasi chłopcy. A byli to: Jarosław Brzemiński, Mariusz Beksa, Kamil Górecki, Radosław Kowalski i Karol Kalinowski. Wspomnieć należy, że nasz bramkarz Kamil Piankowski w kapitalny sposób obronił jeden ze strzałów rywala i dzięki temu mecz zakończył się wynikiem 5:3. Kolejnym rywalem Skrwy będą Stegny Wyszogród.

Błękitni Gąbin - Skrwa Łukomie 2:2 (1:0) K.Bonisławski, K.Górecki

K.Piankowski - Ma.Beksa, Mi.Beksa, M.Pesta, M.Jagodziński, R.Kowalski, P.Górecki, K.Kalinowski, P.Karczewski, M.Sadowski, P.Sadowski po przerwie grali: J.Brzemiński, K.Górecki, K.Bonisławski i D.Kaczmarczyk