Ładowanie...

Aktualności

Ważny punkt

• autor: chiczes, 2016-10-30 15:48

W meczu z Unią Iłów nasza drużyna po mozolnej i ambitnej walce remisuje 1:1. Ten remis jest niezwykle ważny, gdyż jest to drugi z rzędu nie przegrany mecz a po tylu porażkach każdy taki punkcik niezwykle cieszy.

Pierwszą groźną akcję przeprowadzają goście jednak Mariusz Kunikowski uderzał nad bramką. Później coraz lepiej grają nasi zawodnicy i mecz się wyrównuje. W 30. minucie błąd popełnia Jarosław Brzemiński. Piłkę mu odbiera Piotr Trafalski i rusza na bramkę Skrwy. Mocno uderza jednak na szczęście dla nas nogą piłkę broni Jakub Zieliński i gola nie tracimy. Po chwili atakuje Skrwa. W dobrej sytuacji do uderzenia znajduje się Mateusz Sadowski jednak jego strzał jest zbyt lekki i piłkę bez trudu łapie Mateusz Rafalski bramkarz Iłowa. Na kolejne bramkowe akcje musimy poczekać na końcówkę pierwszej połowy. W 42. ładnie głową uderza Piotr Sadowski jednak minimalnie niecelnie. W odpowiedzi w pole karne Łukomia wpada Tomasz Grzywacz. Ma przed sobą tylko bramkarza jednak zbyt długo składa się do strzału i Mariusz Beksa piłkę mu odbiera. Bramek do przerwy nie oglądamy.

Po zmianie stron szybko padają gole. Już w 47. minucie zbyt asekuracyjnie zachowuje się nasza obrona. Mariusz Kunikowski wbiega w pole karne i strzałem po ziemi przy słupku otwiera wynik tego meczu. Na szczęście dla Skrwy szybko odpowiadamy. W 52. minucie akcję przeprowadza Patryk Karczewski, który w drugiej połowie zameldował się na placu gry. Patryk zmaga się cały czas z kontuzją, a mimo to bardzo dobrze zaprezentował się w dzisiejszym meczu i rozruszał ofensywę Łukomia. Właśnie Karczewski mocnym strzałem zmusił Rafalskiego do interwencji a ten odbił piłkę przed siebie. Do futbolówki dopadł Piotr Sadowski i technicznym strzałem pokonał bramkarza gości. Od samego wznowienia gry w II połowie obie ekipy grały otwarty futbol, dlatego szybko po stracie gola unici pragnęli znów objąć prowadzenie. Precyzyjnie na bramkę Skrwy uderza Damian Wojciechowski nie daje się pokonać Zieliński. W 64. minucie akcję bramkową mają gospodarze. Karol Kalinowski ładnie główkuje na bramkę gości jednak przenosi piłkę nad poprzeczką. Po chwili atakują goście. Technicznie strzela Mateusz Struzik jednak czyni to nieprecyzyjnie i piłka mija bramkę Skrwy. W 81. minucie bramkę meczu mógł zdobyć Piotr Sadowski. Kapitalnie złożył się w powietrzu i strzałem przewrotką próbował pokonać Rafalskiego. Niestety piłka o centymetry minęła bramkę Iłowa. W ostatnich fragmentach meczu przewagę uzyskują goście i mają dwie bramkowe okazje. Najpierw Struzik minął obrońcę a później naszego bramkarza i strzelił na pustą bramkę. Tam na szczęście zdążył wrócić Kamil Górecki i wybił piłkę w pole. Po chwili bliski zdobycia gola jest Grzywacz. Zieliński udanie interweniuje i mecz kończy się remisem.

Skrwa Łukomie – Unia Iłów 1:1 (0:0) P.Sadowski (52) – M.Kunikowski (47)

Sędzia: D.Oleksiewicz

Skrwa: J.Zieliński – Ma. Beksa, M.Pesta, J.Brzemiński, Mi.Beksa, R.Kowalski, K.Kalinowski, M.Jagodziński, M.Sadowski (71 K.Górecki), P.Sadowski, K.Bonisławski (46 P.Karczewski)

Unia: M.Rafalski – M.Kunikowski (67 D.Wojciechowski), M.Janicki, Ł.Świątek (71 D.Świątek), T.Trafalski, P.Trafalski, A.Zając (77 D.Basiński), M.Struzik, K.Wiśniewski, T.Grzywacz (90 M.Traczyk)