Ładowanie...

Aktualności

Kolejny mecz kontrolny

• autor: chiczes, 2017-08-05 23:14

Kolejny mecz kontrolny Skrwa rozegrała na własnym boisku z Wkrą Bieżuń. Osłabiona nasza drużyna nie dała rady przeciwstawić się rywalom i przegrała 1:4.

Mecz rozpoczął się od ataków Łukomia i to gospodarze o dziwo lepiej się prezentowali. W 20. minucie swoja przewagę udokumentowali bramką autorstwa Piotra Sadowskiego. Pojawił on się na murawie w miejsce kontuzjowanego Kamila Góreckiego, który po starciu z rywalem musiał udać się do szpitala. Nie wiadomo, czy uraz Kamila jest poważny i jak długo potrwa jego rozbrat z piłką. Po 30. minutach coraz lepiej prezentowali się goście i w ciągu 5. minut zdobyli dwa gole wykorzystując indywidualne błędy obrony. W ostatniej minucie pierwszej połowy ładny strzał i gol rywali  kończy połowę którą wygrywa Wkra 1:3. Po zmianie stron znów lepiej gra Skrwa. Tworzymy kilka idealnych sytuacji jednak i Patryk Karczewski (dwukrotnie), jak i Piotr Sadowski i Maciej Niemczewski nie potrafią umieścić piłki w sieci. Mimo świetnych okazji gola z rzutu karnego w 86. minucie zdobywają goście i wygrywają 1:4. Gra mimo niekorzystnego wyniku napawa optymizmem. Trzeba pamiętać, że ze względu na żniwa i inne obowiązki nie grało kilku zawodników, wspomnieć należy choćby Mariusza Beksę czy Radka Kowalskiego. Niedobrymi informacjami są z pewnością kontuzje Kamila Góreckiego i Damiana Nicała, który po ponad roku wznowił treningi po kontuzji. Cieszy powrót do drużyny Maćka Niemczewskiego i niezła postawa kilku zawodników na czele z braćmi Michałem i Jackiem Beksa i Mariuszem Pestą. Kolejny mecz przedsezonowy będzie to potyczka w pucharze gdzie rywalem będzie A Klasowa Wisła Duninów.

Skład: D.Lewandowski, M.Jagodziński, Mi.Beksa, M.Pesta, M.Niemczewski, D.Nicał. M.Sadowski, K.Górecki, J.Beksa, P.Karczewski, K.Bonisławski. Grali również: M.Karczewski, P.Sadowski i M.Góralski.