Ładowanie...

Aktualności

Krótka przygoda z pucharem

• autor: chiczes, 2017-08-13 16:28

Ostatnim meczem przed rozpoczynającym się nowym sezonem było spotkanie wyjazdowe Skrwy z Wisłą Duninów. Spotkanie zakończyło się naszą porażką 3:4 i odpadnięciem z tegorocznego Pucharu Polski.

Mecz rozpoczął się dla nas dobrze mimo, że drużyna wystąpiła bez kilku podstawowych zawodników. Prowadziliśmy 2:0 po golach Daniela Kaczmarczyka. Niestety rzut karny wykorzystany przez rywali dał im wiarę we własne umiejętności i do przerwy za sprawą Rękawieckiego doprowadzili do remisu 2:2. Po zmianie stron szybko tracimy gola na 2:3, po błędzie indywidualnym bramkarza. Podejmujemy jeszcze walkę i na 3:3 gola zdobywa Michał Jagodziński. Niestety od 60. minuty wychodzi brak treningów i przygotowania i gospodarze przejmują inicjatywę. Tracimy nie tylko czwartego gola ale i Mariusza Pestę, który z czerwoną kartką opuszcza plac gry. Mecz kończy się porażką i pierwszy mecz ligowy w Czermnie zapowiada się bardzo ciężko.

Wisła-Skrwa 4:3 bramki: D.Kaczmarczyk 2x, M.Jagodziński

J.Zieliński (46 D.Lewandowski) - M.Jagodziński, Ma.Beksa, M.Pesta (CzK 65), A.Tecel (74 A.Pesta), P.Brzoza, J.Beksa, Mi.Beksa, P.Karczewski, R.Kowalski, D.Kaczmarczyk (70 B.Hoffman)